Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

 

 

 

 

 

EKİCİ PVC

 

                EKİCİ PVC çözüm odaklı çalışan, güncel teknolojiyi takip eden, profesyonel kadrosu ile her geçen gün büyüyerek 2016 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bu yana çözüm odaklı çalışmaları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bölgesinde sektörün başlıca temsilcilerinden biri haline geldi.

                2017 yılı itibari ile Pimapen Premium Üretici Bayiliğini alan ve sektörün öncü firmalarından biri olan Pimapen ile yoluna devam eden EKİCİ PVC kısa sürede çok büyük işlere imza atarak kendini her geçen gün geliştirmekte. Bünyesine CAMODA markasını da katan EKİCİ PVC hızla iş hacmini ve sunduğu hizmeti genişletiyor.

 

PİMAPEN

 

                Pimapen üstün yalıtım özelliği sayesinde enerji sorununa çözüm getirirken kullanıcısına yepyeni bir konfor sunuyor tozu, kiri, hava kirliliğini dışarıda bırakıyordu. Uzun ömürlüydü, boya-bakım gerektirmiyordu ve ekonomikti. Bu yeni ürün ses yalıtımı sunarak tüm gürültüyü dışarda bırakıyor geri dönüşümlü bir malzemeden üretiliyor, ağaç hazinesi israfını önlediği için çevre açısından ideal ideal bir üründü.

 

CAMODA

 

                PİMAŞ’ın 2007 yılında pazara sunduğu ürünü CAMODA Camlama Sistemleri, kullanıldığı yerleri manzaradan ödün vermeden, hava koşullarının olumsuz etkilerinden korur ve estetik bir görünüm kazandırır. Her türlü açılıma uygun hareketli üniteleri ile doğal ortamları kapalı yaşam alanlarına dönüştürür.

 

CAM BALKON SEKTÖRÜNDE İLK VE TEK KURUMSAL MARKA...

 

                Deceuninck grubunun uluslararası gücünü arkasına alan Türkiye’de ilk ve tek kurumsal cam balkon markası olan CAMODA, kurulduğu günden bugüne tasarladığı yaşama değer katan fonksiyonel ve inovatif sistemleriyle, Türkiye’de cam balkon sistemleri sektörüne öncülük ediyor.

                CAMODA, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde ve sürdürülebilir gelişmeyi esas alan bir kalite anlayışıyla çalışan, sektörünün lider ısıcamlı cam balkon sistemleri markasıdır. Deceuninck Grubu’nun uluslararası gücünü arkasına alan Türkiye’deki tek katlanır cam balkon markası olan CAMODA, yenilikçi ARGE çalışmaları ve geleceğe yönelik yatırımlarıyla alanında fark yaratıyor. Kısa süre içerisinde farklı segmentlerdeki ürünleri ile sektördeki yerini kuvvetlendiren CAMODA, hızla büyüyen bayi ağı ile Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veriyor.

Ekici PVC © Copyright Tüm Hakları Saklıdır
Hürriyet Mahallesi Melih Pabuçcuoğlu Blv. Halil Uysal İş Merkezi No:2/13-14 Burhaniye / 0533 148 25 83